Продається 4-кімнатна квартира
Одеса, р-н Київський, Жукова Маршала пр., 87
ID: 5339296
2 093 439 грн
(24 629 за м2)
Кіл-ть кімнат
4
Поверх
2/16
Тип стін
цегла
Загальна площа
85 м2
Житлова площа
55 м2
Площа кухні
8 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продам 4-комнатную в Сотовом проекте на Маршала Жукова (Проспект Небесной Сотни) / Левитана, 2/16, раздельные хода, 4 лоджии. Отличное расположение дома, рядом школа, детская поликлиника, супермаркет, транспорт в любую точку города.
Створено : 18.05.2026
2 093 439 грн
(24 629 за м2)
47 500 $
(559 за м2)
БЕСТТ НЕДВИЖИМОСТЬ
посередник
Створено : 18.05.2026
Переглянуті
Квартира після капітального ремонту: зроблено стяжку полу, стіни та стелі перештукатурені та пофарбовані, у спальні встановлено подвісну стелю, замінена проводка (вся проводка мідна), замінено сантехніку, зробл...
18.05.2026
Кімнат
4
Поверх:
8/9
Загальна
78 м2
Житлова
49 м2
Кухня
9 м2
3 305 430 грн
Продаж 4-кімнатної квартири. Цетр Таїрова. Проспект Ак. Глушко / Ринок Південний. 13/16. 88 кв.м., з кожної кімнати лоджія. Капремонт, утеплена з фасаду, металопластикові вікна. Повністю укомплектована всім нео...
18.05.2026
Кімнат
4
Поверх:
13/16
Загальна
88 м2
Житлова
50 м2
Кухня
8 м2
3 305 430 грн
Квартира в житловому стані,кімнати роздільні, санвузол роздільний.Вікна деревяні.Будинок знаходиться всередині двору. не далеко від ринку Південний. 2-й. поверх, 9-ти поверхового будинку. Є 2 засклені лоджії і ...
18.05.2026
Кімнат
4
Поверх:
2/9
Загальна
81 м2
Житлова
50 м2
Кухня
10 м2
1 895 113 грн
Продаж 4 кімнатної квартири на Таїрова. Академіка Корольова / Обл. ДАІ. Цегла, спецпроект. Переплановано на кухню студію 38,1 кв.м. + 3 спальні. Капремонт із заміною труб та електропроводки, біметалічні радіато...
18.05.2026
Кімнат
4
Поверх:
8/10
Загальна
90 м2
Житлова
40 м2
Кухня
38.1 м2
3 922 444 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв