0

Продається 2-кімнатна квартира

Одеса, р-н Київський, Костанди ул., 199
ID: 5339351
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11
превью 12
превью 13
превью 14
превью 15
превью 16
превью 17
превью 18
превью 19

3 371 539 грн
(46 185 за м2)
Продаж 2 кімнатної квартири, центр Таїрова. Костанді / Ак. Корольова. ЖК Вернісаж, будинок із червоної цегли, розташований усередині кварталу. 73 кв. загальної площі. Дві окремі кімнати, 3 лоджії. Кухня студія 16,1 кв.м. ГАЗ! Капремонт, квартира укомплектована меблями та технікою. Східний бік. Своя міжповерхова комора. Будинок утеплений зовні. ОСББ з мінімальними тарифами, закрита територія, відеоспостереження, у дворі приватний дитячий садок, гостьовий паркінг. Поруч підземний паркінг, школи №72 та №80, дитячий садок/ясла. У кроковій доступності поліклініка №20, дитяча поліклініка, кілька супермаркетів, ринки: Київський, Людмила, Південний, ТРЦ Панорама, кінотеатр Золотий Дюк, бювет. Відмінна транспортна розвязка, максимально швидкий доступ до центру міста! Продажа 2 комнатной квартиры, центр Таирова. Костанди / Ак. Королева. ЖК Вернисаж, дом из красного кирпича, расположен внутри квартала. 73 кв.м. общей площади. Две раздельные комнаты, 3 лоджии. Кухня студия 16,1 кв.м.. ГАЗ! Капремонт, квартира укомплектована мебелью и техникой. Восточная сторона. Своя межэтажная кладовка. Дом утеплен снаружи. ОСМД с минимальными тарифами, закрытая территория, видеонаблюдение, во дворе частный детский сад, гостевой паркинг. Рядом подземный паркинг, школы № 72 и № 80, детский сад / ясли. В шаговой доступности поликлиника №20, детская поликлиника, несколько супермаркетов, рынки Киевский, Людмила, Южный, ТРЦ Панорама, кинотеатр Золотой Дюк, бювет. Отличная транспортная развязка, максимально быстрый доступ к центру города!
Переглядів: 8
Поскаржитися  !
Створено : 18.05.2026
3 371 539 грн
(46 185 за м2)
76 500 $ (1 048 за м2)
БЕСТТ НЕДВИЖИМОСТЬ
посередник
Показати номер
(097) 26986...
Зв'язатися з автором
Створено : 18.05.2026

Переглянуті
Одеса, Жукова М. просп. (ЖК Радужный)
Одеса, Жукова М. просп. (ЖК Радужный)
Продается 2 комнатная квартира в ЖК Радужный. Евроремонт, перепланированная в кухню столовую и 2 спальни, санузел совмещен современно облицован, ламинат плитка, точечное освещение. Есть кладовка на этаже 4,5 м....
18.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
3/17
Загальна
63 м2
Житлова
33 м2
Кухня
9 м2
2 379 910 грн
Оновлене: 18.05.2026
Дивитись оголошення
Одеса, Костанди ул., 201
Одеса, Костанди ул., 201
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Вернісаж. Центр Таїрова. Квадрат вулиць: Костанді, Академіка Корольова, Академіка Глушка, Ільфа та Петрова. Будинок 2012 р.п.. Червона цегла, додатково утеплена з фасаду. 79 кв...
18.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
10/11
Загальна
79 м2
Житлова
42 м2
Кухня
20 м2
3 525 792 грн
Створено : 18.05.2026
Дивитись оголошення
Одеса, Костанди ул.
Одеса, Костанди ул.
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Вернісаж. Вул. Костанди / Академіка Корольова. 73 кв.м.. Капремонт 2025 року робили для себе. Дорогі оздоблювальні матеріали, дві спальні, кухня 16 кв.м.. Високий пе9.00рший по...
18.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
1/11
Загальна
73 м2
Житлова
35 м2
Кухня
16 м2
5 861 629 грн
Створено : 18.05.2026
Дивитись оголошення
Одеса, Жемчужная ул., 9
Одеса, Жемчужная ул., 9
Продам 2-кімнатну квартиру на Таїрова. 17/19. Капремонт, робили собі. 65.2 кв. м. Перепланована у 3 спальні 20+12+10 кв.м. + кухня 10 кв.м.. Обладнана вбиральня 3,6 кв.м.. Вікна виходять у двір. Професійна шумо...