Продається 1-кімнатна квартира
Одеса, р-н Київський, Костанди ул., 203
ID: 5339369
2 622 308 грн
(49 949 за м2)
Кіл-ть кімнат
1
Поверх
9/10
Тип стін
цегла
Загальна площа
52.5 м2
Житлова площа
25 м2
Площа кухні
13.3 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продаж 1 кімнатної квартири на Таїрова. Костанди / ЖК Вернісаж. Червона цегла. Вбудована кухня, техніка. Капітальний ремонт: підлога - ламінат / плитка, тепла підлога на кухні та в санвузлі, багаторівневі стелі, кондиціонер, бойлер, броньовані вхідні двері. Лоджія засклена. Тамбур на дві квартири. Відеодомофон. Закритий двір у сусідньому будинку підземний паркінг (використовується як бомбосховище). Будинок утеплений зовні. ОСББ із мінімальними тарифами. Поруч 2 школи, дитячий садок. У кроковій доступності поліклініки для дітей та дорослі, кілька супермаркетів, ринки Київський та Людмила. ТРЦ Панорама кінотеатр Золотий Дюк. Продажа 1 комнатной квартиры на Таирова. Костанди / ЖК Вернисаж. Красный кирпич, Встроенная кухня, техника. Капитальный ремонт: пол — ламинат / плитка, тёплый пол на кухне и в санузле, многоуровневые потолки, кондиционер, бойлер, бронированная входная дверь. Лоджия застеклена.Тамбур на две квартиры. Видеодомофон. Закрытый двор, в соседнем доме подземный паркинг (используется как бомбоубежище). Дом утеплен снаружи. ОСМД с минимальными тарифами. Рядом 2 школы, детский сад. В шаговой доступности поликлиники для детей и взрослы, несколько супермаркетов, рынки Киевский и Людмила. ТРЦ Панорама, кинотеатр Золотой Дюк.
Створено : 18.05.2026
2 622 308 грн
(49 949 за м2)
59 500 $
(1 133 за м2)
БЕСТТ НЕДВИЖИМОСТЬ
посередник
Створено : 18.05.2026
Переглянуті
Програми / Ваучер / Сертифікат. Продаж однокімнатної квартири в новому будинку. Академіка Корольова/Вільямса. 2022 р.б.. Квадрат ринку Південний. 9/16, вікна у двір, 53 кв. кімната 21,7 кв.м., кухня 14,5 кв.м. ...
18.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
9/16
Загальна
53 м2
Житлова
21.7 м2
Кухня
14.5 м2
1 895 113 грн
Програми / Ваучер / Сертифікат. Продам 1 кімнатну квартиру на Таїрова в Жемчужному кварталі від Кадору. 46 кв.м. Кухня з виходом на балкон. Кімнату обєднали з кухнею, але за бажання можна відновити перестінок. ...
18.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
10/18
Загальна
46 м2
Житлова
24 м2
Кухня
10 м2
2 203 620 грн
Програми / Ваучер / Сертифікат. Продаж однокімнатної квартири в цегляному будинку. Академіка Вільямса / Люстдорфська дорога. 2004 р.б.. 54 кв.м.. Кімната 25 кв.м., кухня 12 кв.м.. з виходом на балкон. Закрита т...
18.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
10/15
Загальна
54 м2
Житлова
25 м2
Кухня
12 м2
2 291 765 грн
Продам євродвушку на Таїрова в Перлинному кварталі від Кадор Генератор, при вимкненні світла працюють ліфти (пасажирський та вантажний), подається гаряча та холодна вода, опалення. 7 поверх, не кутова. Ремонт в...
18.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
7/18
Загальна
44.8 м2
Житлова
8 м2
Кухня
32.5 м2
2 468 054 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв