0

Продається 2-кімнатна квартира

Одеса, р-н Київський, Толбухина ул.
ID: 5339383
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11
превью 12
превью 13
превью 14

5 200 543 грн
(74 293 за м2)
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Омега на вулиці Георгія Липського, 135 (Толбухіна). Панорамні вікна з видом на місто та приватний сектор. Капітальний ремонт робили собі. Кухня вітальня 17,6 кв.м, дві спальні 15,6/12,6 кв.м. Повністю укомплектована дорогими меблями та технікою. Джерело безперебійного живлення (вистачає на кілька днів). Відео огляд на запит. Новий будинок високої якості в Будова. Підземний паркінг з wi-fi, який використовується як бомбосховища. Автономна робота ліфтів та наявність генератора у комплексі. Система «розумний будинок», можливість регулювання опалення. Упорядкована зелена територія з дитячим та спортивним майданчиками, наявність усієї необхідної інфраструктури в пішій доступності: магазини, аптеки, школи, садки, парк тощо; відмінна транспортна розвязка у всі райони міста, а також 5 хвилин на авто до моря. Продажа двухкомнатной квартиры в #8203; #8203;ЖК Омега на улице Георгия Липского, 135 (Толбухина). Панорамные окна с видом на город и частный сектор. Капитальный ремонт делали для себя. Кухня гостиная 17,6 кв.м, две спальни 15,6 / 12,6 кв.м. Полностью укомплектована дорогой мебелью и техникой. Источник бесперебойного питания (хватает на несколько дней). Видео обзор по запросу. Новый дом высокого качества от компании Будова. Подземный паркинг с wi-fi, который используется как бомбоубежище. Автономная работа лифтов и наличие генератора в комплексе. Система «умный дом», возможность регулировать отопление. Благоустроенная зеленая территория с детской и спортивной площадками, наличие всей необходимой инфраструктуры в пешей доступности: магазины, аптеки, школы, садики, парк и т д; отличная транспортная развязка во все районы города, а так же 5 минут на авто к морю.
Переглядів: 2
Поскаржитися  !
Створено : 18.05.2026
5 200 543 грн
(74 293 за м2)
118 000 $ (1 686 за м2)
БЕСТТ НЕДВИЖИМОСТЬ
посередник
Показати номер
(097) 26986...
Зв'язатися з автором
Створено : 18.05.2026

Переглянуті
Одеса, Жукова М. просп. (ЖК Радужный)
Одеса, Жукова М. просп. (ЖК Радужный)
Продается 2 комнатная квартира в ЖК Радужный. Евроремонт, перепланированная в кухню столовую и 2 спальни, санузел совмещен современно облицован, ламинат плитка, точечное освещение. Есть кладовка на этаже 4,5 м....
18.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
3/17
Загальна
63 м2
Житлова
33 м2
Кухня
9 м2
2 379 910 грн
Оновлене: 18.05.2026
Дивитись оголошення
Одеса, Костанди ул., 201
Одеса, Костанди ул., 201
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Вернісаж. Центр Таїрова. Квадрат вулиць: Костанді, Академіка Корольова, Академіка Глушка, Ільфа та Петрова. Будинок 2012 р.п.. Червона цегла, додатково утеплена з фасаду. 79 кв...
18.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
10/11
Загальна
79 м2
Житлова
42 м2
Кухня
20 м2
3 525 792 грн
Створено : 18.05.2026
Дивитись оголошення
Одеса, Костанди ул.
Одеса, Костанди ул.
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Вернісаж. Вул. Костанди / Академіка Корольова. 73 кв.м.. Капремонт 2025 року робили для себе. Дорогі оздоблювальні матеріали, дві спальні, кухня 16 кв.м.. Високий пе9.00рший по...
18.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
1/11
Загальна
73 м2
Житлова
35 м2
Кухня
16 м2
5 861 629 грн
Створено : 18.05.2026
Дивитись оголошення
Одеса, Жемчужная ул., 9
Одеса, Жемчужная ул., 9
Продам 2-кімнатну квартиру на Таїрова. 17/19. Капремонт, робили собі. 65.2 кв. м. Перепланована у 3 спальні 20+12+10 кв.м. + кухня 10 кв.м.. Обладнана вбиральня 3,6 кв.м.. Вікна виходять у двір. Професійна шумо...
18.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
17/19
Загальна
65.2 м2
Житлова
42 м2
Кухня
10 м2
3 966 516 грн
Створено : 18.05.2026
Дивитись оголошення