Продається 3-кімнатна квартира
Одеса, р-н Київський, Королева Академика
ID: 5339421
2 908 778 грн
(44 750 за м2)
Кіл-ть кімнат
3
Поверх
4/9
Тип стін
цегла
Загальна площа
65 м2
Житлова площа
40 м2
Площа кухні
12 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продаж 3 кімнатної квартири на Таїрова. Академіка Корольова. Чешка, 4/9, 65/40/12, Капремонт. Кімнати роздільні, вбудована кухня, техніка. Металопластикові вікна. Труби поміняні. Відмінне розташування будинку, поруч супермаркет Сільпо, АТБ, поліклініка №20, клініка, Інто-Сана, в пішій доступності школа, дитячий садок, ринок Київський. Продажа 3 комнатной квартиры на Таирова. Академика Королева/Левитана. Чешка, 4/9, 65/40/12, Капремонт, стены окрашены, пол плитка, в комнатах ламинат. Комнаты раздельные. Металлопластиковые окна. Трубы поменяны. Квартира укомплектована всей мебелью и техникой. Отличное расположение дома, рядом супермаркет Сильпо, АТБ, поликлиника № 20, клиника, Инто - Сана, в пешей доступности школа, детский сад, рынок Киевский.
Створено : 18.05.2026
2 908 778 грн
(44 750 за м2)
66 000 $
(1 015 за м2)
БЕСТТ НЕДВИЖИМОСТЬ
посередник
Створено : 18.05.2026
Переглянуті
Програми / Ваучер / Сертифікат. Продаж 3к квартири в центрі Таїрова. Проспект Академіка Глушка / Академіка Корольова. Загальна площа 68,4 кв.м., 3 окремі кімнати. Вбудована кухня, техніка. Паркет підлоги. Чисти...
18.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
8/9
Загальна
69 м2
Житлова
39 м2
Кухня
8 м2
2 864 706 грн
Програми / Сертифікат. Продаж 3 кімнатної квартири на початку Таїрова. Небесної сотні (Маршала Жукова)/Сіті Центр. ГАЗ! Загальна площа 65 кв.м., кімнати 18,2+13,7+12.4 кв.м.. Балкон із вітальні, лоджія зі спаль...
18.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
9/9
Загальна
65 м2
Житлова
43.9 м2
Кухня
7.1 м2
2 115 475 грн
Продаж 3 кімнатної квартири на Таїррві. Ільфа та Петрова / Вільямса, 5/9, Газ. Кухня 12 кв.м. Другий будинок від дороги, житловий стан. Поруч автостоянка, з супермаркет, ринок, дві школи № 86 та 89, два дитячі ...
18.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
5/9
Загальна
65 м2
Житлова
38 м2
Кухня
12 м2
2 423 982 грн
Продаж 3 кімнатної квартири на Таїрова Архітекторська / Відважних. Чешка. Загальна площа 66 кв.м. Металопластикові вікна. Капремонт. Вбудовані меблі, техніка. Кухня 12 кв.м., збільшено за рахунок балкона. Лоджі...
18.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
10/10
Загальна
66 м2
Житлова
37.2 м2
Кухня
12 м2
2 287 358 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв