0

Продається 3-кімнатна квартира

Одеса, р-н Київський, Александра Невского ул.
ID: 5339429
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11
превью 12
превью 13
превью 14
превью 15
превью 16
превью 17
превью 18
превью 19

3 305 430 грн
(38 887 за м2)
Продаж 3 кімнатної квартири. Шелухіна (Олександра Невського) / Вузовський. Цегляний спецпроект. 2/10, загальна площа 85 кв.м., ГАЗ, індивідуальний газовий котел. 3 роздільні кімнати (4 кімнатніа перепланованіа в 3 кімнатну). Вбудована кухня, меблі та побутова техніка, квартира у житловому стані. Поруч гараж, що охороняється, можна придбати окремо за 10.000 у.о. із правом власності. Тихе, зелене подвіря, закрита територія. Відмінне розташування будинку, все необхідне поряд, школа, дитячий садок, ліцей, нафтогазовий коледж, супермаркет Таврія В Вузовський, ринок, зупинка громадського транспорту. 20 хвилин пішки до моря! Продажа 3 комнатной квартиры.. Шелухина (Александра Невского) / Вузовский. Кирпичный спецпроект. 2/10, общая площадь 85 кв.м., ГАЗ, индивидуальный газовый котел. 3 раздельные комнаты (4 комнатная перепланирована в 3 комнатную). Встроенная кухня, мебель и бытовая техника, квартира в жилом состоянии. Рядом охраняемый гараж, можно приобрести отдельно за 10.000 у.е. с правом собственности. Тихий, зеленый двор, закрытая территория. Отличное расположение дома, все необходимое рядом, школа, детский сад, лицей, колледж нефтегазовый, супермаркет Таврия В Вузовский, рынок, остановка общественного транспорта. 20 минут пешком к морю! :
Переглядів: 8
Поскаржитися  !
Створено : 18.05.2026
3 305 430 грн
(38 887 за м2)
75 000 $ (882 за м2)
БЕСТТ НЕДВИЖИМОСТЬ
посередник
Показати номер
(097) 26986...
Зв'язатися з автором
Створено : 18.05.2026

Переглянуті
Одеса, Жаботинского ул., 54а
Одеса, Жаботинского ул., 54а
Продаж 3-кімнатної квартири на Таїрова / 3 станція Люстдорфської дороги. ЖК Альтаїр 3. Квартира загальною площею 87 кв.м. розташована в сучасному житловому комплексі від перевіреного забудовника Будова. 3 окрем...
18.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
18/24
Загальна
87 м2
Житлова
50 м2
Кухня
15 м2
2 203 620 грн
Створено : 18.05.2026
Дивитись оголошення
Одеса, Жемчужная ул., 7
Одеса, Жемчужная ул., 7
Продаж трикімнатної квартири на Таїрова. 11 станція Люстдорфської дороги. ЖК 46 Перли від Кадор Груп. 95 кв. девятий поверх, кухня студія 20 кв.м., вітальня + 2 спальні. У будинку цілодобова охорона, відеоспост...
18.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
9/19
Загальна
95 м2
Житлова
60 м2
Кухня
20 м2
5 509 050 грн
Створено : 18.05.2026
Дивитись оголошення
Одеса, Люстдорфская Дорога, 55
Одеса, Люстдорфская Дорога, 55
Продаж 3 кімнатної квартири на початку Таїрова / 3 станція Люстдорфської дороги. Капремонт, (ніхто не жив раніше) у житловому комплексі «Альтаїр» на Люстдорфській дорозі. Загальна площа 86 квадратних метрів зна...
18.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
4/23
Загальна
86 м2
Житлова
60 м2
Кухня
14 м2
4 054 661 грн
Створено : 18.05.2026
Дивитись оголошення
Одеса, Фонтанская Дорога, 118а/3
Одеса, Фонтанская Дорога, 118а/3
Продаж 3-кімнатної квартири в новому будинку на 16 станції Великого Фонтану. ЖК Аквамарин. Секцію здано в експлуатацію, ключі на руках, сусіди роблять ремонт. Вид на море! 10/22, загальною площею 84 кв.м., 5 ві...