Продається 2-кімнатна квартира
Одеса, р-н Київський, Жемчужная ул.
ID: 5339432
3 018 959 грн
(68 613 за м2)
Кіл-ть кімнат
2
Поверх
10/19
Тип стін
цегла
Загальна площа
44 м2
Житлова площа
25 м2
Площа кухні
14 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продаж 2 кімнатної квартири в новому будинку, Перлина від будівельної компанії Кадор Груп на Таїрова. 11 станція Люстдорфської дороги. 10 поверх. Кухня студія та 2 спальні. Якісний ремонт. Вбудована кухня, техніка, холодильник, кондиціонер, двоспальне ліжко, диван, обідній стіл, TV. Просторий санвузол, душова система, пральна машина. Тристулкові, енергозберігаючі вікна, броньовані двері гарної якості. Швидкісні ліфти, вантажний опускається в підземний паркінг. (Використовується як бомбосховище) Система відеоспостереження, охорона. Озеленення. На території комплексу дитячі майданчики, ТРЦ Кадор, супермаркет Сільпо, фітнес клуб, дитячі навчальні заклади, побутові послуги. Дубовий гай 1 кілометр, море 2 кілометри. Продажа 2 комнатной квартиры в новом доме, Жемчужина от строительной компании Кадор Груп на Таирова. 11 станция Люстдорфской дороги. 10 этаж. Кухня студия и 2 спальни. Качественный ремонт. Встроенная кухня, техника, холодильник, кондиционер, двуспальная кровать, диван, обеденный стол, TV. Просторный санузел, душевая система, стиральная машина. Трехстворчатые, энергосберегающие окна, бронированная дверь хорошего качества. Скоростные лифты, грузовой опускается в подземный паркинг.(используется как бомбоубежище) Система видеонаблюдения, охрана. Озеленение. На территории комплекса детские площадки, ТРЦ Кадор, супермаркет Сильпо, фитнес клуб, детские учебные заведения, бытовые услуги.. Дубовая роща 1 километр, море 2 километра.