Продається торгову площадку
Луцьк, Грабовського, буд. 5
ID: 5339470
4 186 878 грн
(61 572 за м2)
К-ть приміщень
від 1 до 1
Поверх
1/3
Загальна площа
68 м2
Житлова площа
68 м2
Тип нерухомості
Торгівельні площі
Тип об'єкту:
в будівлі
Ділянка:
68 кв. м
Продаж комерційного об'єкта!РОЗТАШУВАННЯ: м. Луцьк, вул. Грабовського, 5. Розвинена інфраструктура, поруч: зупинки громадського транспорту, магазини. Зручна транспортна розв'язка. ХАРАКТЕРИСТИКИ:- площа: 67,9 кв.м,- відкрите планування,- 1-ий поверх,- цілодобовий доступ до приміщення,- окремий, фасадний вхід,- свій санвузол,- можливість розміщення рекламної вивіски на фасаді,- парковка на 1-2 місця,- великі вітрини.КОМУНІКАЦІЇ:- електроенергія: лічильник,- автономне електричне опаленння,- водопостачання: холодна-гаряча,- природня вентиляція,- інтернет.Вартість продажу - 95 000$/кв.мМенеджер об'єкту:Абрамович Іванна(050) 341 33 82
Створено : 18.05.2026
4 186 878 грн
(61 572 за м2)
95 000 $
(1 397 за м2)
Атланта Нерухомість
власник
Створено : 18.05.2026
Переглянуті
Продаж комерції в ЖК "DreamTown"!Розташування: м. Луцьк, вул. Привокзальна, 10е. Розвинена інфраструктура, поруч: аптека, заклади харчування, магазин побутової хімії, АТБ, магазин "Аврора".Зручна транспортна ро...
13.05.2026
Поверх:
1/2
Загальна
66 м2
Житлова
66 м2
Ділянка
66 кв. м
4 654 045 грн
Продаж торгового приміщення по пр. Відродження!Розташування: над дорогою по активному проспекті міста пр. Відродження. Поруч: заклади харчування, аптеки, магазини, зупинки громадського транспорту, Тростянецькі ...
23.04.2026
Поверх:
1/1
Загальна
66 м2
Житлова
66 м2
Ділянка
1 Cоток
3 878 371 грн
Продаж об'єкту з ремонтом по 1000$/кв.м!Розташування: м.Луцьк, вул. Стара Дорога, 22. Поруч знаходиться продуктовий магазин, стоматологія, великий спальний район.Характеристики:• Площа - 65, 5 кв.м.• Перший пов...
10.04.2026
Поверх:
1/1
Загальна
65 м2
Житлова
65 м2
Ділянка
65 кв. м
2 864 706 грн
Продаж комерційної земельної ділянки по трасі Луцьк - Дубно!Розташування: Траса Е85 Луцьк - Дубно. Поруч: міні маркет, Нова пошта, господарський магазин. Активний автомобільний трафік. Зручна транспортна розв'я...
09.03.2026
Поверх:
цокольний/1
Загальна
62 м2
Житлова
62 м2
Ділянка
62 Cоток
4 371 982 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв