0

Продається 2-кімнатна квартира

Київ, р-н Дніпровський, Пражская ул., 21/2
ID: 5339520
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8

2 428 751 грн
(43 371 за м2)
Продається 2-кімнатна квартира 56 м² з радянським ремонтом в Києві, на вулиці Празька, в районі Старої Дарниці. Квартира розташована на 9 поверсі 9-поверхового будинку.Кухня 7.90 м². Це житло економ-класу, проте й ціна нижча від ринкової.Не упустіть можливість придбати цю квартиру на вигідних умовах! Чекаємо на ваш дзвінок!Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-316-020-DP.
Переглядів: 8
Поскаржитися  !
Створено : 19.05.2026
2 428 751 грн
(43 371 за м2)
55 000 $ (982 за м2)
Наталя Новохацька
посередник
Показати номер
(099) 60414...
Зв'язатися з автором
Створено : 19.05.2026

Переглянуті
Київ, р-н Деснянський, Пантелеймона Кулиша ул., 9
Київ, р-н Деснянський, Пантелеймона Кулиша ул., 9
Продам 2-кімнатну квартиру з косметичним ремонтом, площею 52.20 м². Квартира знаходиться на Лівобережному масиві, вулиця Пантелеймона Куліша, місто Київ. Квартира розташована на 4 поверсі 9-поверхового будинку....
19.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
4/9
Загальна
52.2 м2
Житлова
24.2 м2
Кухня
7.6 м2
2 230 035 грн
Створено : 19.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, р-н Деснянський, Энтузиастов ул., 43
Київ, р-н Деснянський, Энтузиастов ул., 43
Пропоную квартиру в Русанівці, на вулиці Ентузіастів, Київ. 2 кімнати, 46 м², житлова площа 30 м². Кухня 8 м². Квартира з радянським ремонтом, економ-клас.Поверх 3/9. Ціна - нижча від ринкової. В квартирі є газ...
19.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
3/9
Загальна
46 м2
Житлова
30 м2
Кухня
8 м2
2 207 955 грн
Створено : 19.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Харьковское шоссе, 9
Київ, Харьковское шоссе, 9
Продаётся двухкомнатная квартира. Днепровский район, шоссе Харьковское, 9, метро ДарницаПродам свою 2-комнатную квартиру. ул. Харьковское шоссе 9. Дарницкая площадь. Днепровский район. Квартира светлая и просто...
07.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
8/10
Загальна
46 м2
Житлова
29 м2
Кухня
6 м2
3 002 819 грн
Створено : 07.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Сосницкая ул., 10
Київ, Сосницкая ул., 10
Продаётся двухкомнатная квартира. Днепровский район, улица Сосницкая, 10Продам квартиру 2х комнатную по адресу Сосницкая дом 10 этаж 7/14 в кирпичном доме В доме два лифта грузовой и новый пассажирский. Комнаты...