Продається 4-кімнатна квартира
Миколаїв, р-н Заводський, ул Озерная
ID: 5339561
2 649 546 грн
(30 455 за м2)
Кіл-ть кімнат
від 4 до 4
Поверх
4/10
Тип стін
панель
Загальна площа
87 м2
Житлова площа
52 м2
Площа кухні
12 м2
Стан
з ремонтом
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продається затишна 4-кімнатна квартира на Намиві, по вул. Озерна, розташована на комфортному 4 поверсі 10-поверхового будинку. Квартира з капітальним ремонтом, виконаним у 2015 році з якісних матеріалів. Повністю вирівняні стіни, підлога та стеля, замінено електропроводку й сантехніку, встановлені металопластикові вікна, добротні вхідні та міжкімнатні двері. Дві лоджії та балкон засклені, у ванній кімнаті облаштована тепла підлога. Зручне та продумане планування: всі кімнати окремі, простора кухня з меблями та технікою, містка гардеробна. Квартира двостороння, не кутова, утеплена зовні, що забезпечує комфорт у будь-яку пору року. Є тамбур на дві квартири та окрема кладова на поверсі. Будинок розташований у престижному та зручному районі. Просторий доглянутий двір, хороші сусіди. Поруч є все необхідне для комфортного життя: школи, дитячі садочки, супермаркети, магазини, ринок, спортивно-оздоровчий центр, парк, пляжна зона, лікарні та чудова транспортна розв’язка.Це квартира, в яку можна заїхати та жити без додаткових вкладень!Телефонуйте та приходьте на перегляд у зручний для Вас час!
Створено : 19.05.2026
2 649 546 грн
(30 455 за м2)
60 000 $
(690 за м2)
Татьяна Степаненко
посередник
Створено : 19.05.2026
Переглянуті
Продаю 4-кімнатну квартиру в Лісках (вул. Курортна, зуп. «Аптека»), розташована на 5 поверсі 5ти-поверхового будинку з білої цегли. Квартира потребує ремонту, є можливість гарного перепланування і зробити власн...
20.04.2026
Кімнат
4
Поверх:
5/5
Загальна
63 м2
Житлова
43 м2
Кухня
6 м2
927 341 грн
Пропоную Вашій увазі до продажу 4 к. квартиру в Лісках (вул. Г. Карпенка/Біла), розташована на четвертому поверсі 5 - поверхового будинку з білої цегли. Квартира тепла та світла, має житловий стан, лічильники ...
10.03.2026
Кімнат
4
Поверх:
4/5
Загальна
63 м2
Житлова
45 м2
Кухня
5 м2
1 501 409 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв