0

Продається 1-кімнатна квартира

Тернопіль, Микулинецька вул.
ID: 5339668
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9

1 614 289 грн
(40 357 за м2)
Продається квартира у новому житловому комплексі по вулиці Микулинецька. Квартира в цегляному будинку, розташована на 6 поверсі. Загальна площа 40 кв.м, гарне роздільне планування. Квартира сира, зроблено розводку системи підігріву підлоги.
Переглядів: 16
Поскаржитися  !
Створено : 21.05.2026
1 614 289 грн
(40 357 за м2)
36 500 $ (913 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посередник
Показати номер
(067) 35270...
Зв'язатися з автором
Створено : 21.05.2026

Переглянуті
Тернопіль
Тернопіль
Продається квартира у новобудові на масиві Дружба. Новий цегляний будинок, квартира розташована на зручному третьому поверсі. Індивідуальне опалення. Загальна площа 36,4 кв.м, роздільне планування, є балкон. Кв...
21.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
3/10
Загальна
36 м2
Житлова
15 м2
Кухня
9 м2
1 605 444 грн
Створено : 21.05.2026
Дивитись оголошення
Тернопіль, Білогірська вул., 3а
Тернопіль, Білогірська вул., 3а
Пропозиція для тих хто шукає квартиру з дорогим ремонтом ! По вулиці Білогірська продається 1 кімнатна квартира повністю облаштована для комфортного життя. Вмотована кухона поверхня, дорога техніка та меблі, ід...
16.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
5/10
Загальна
49 м2
3 538 168 грн
Створено : 16.05.2026
Дивитись оголошення
Тернопіль, Енергетична вул.
Тернопіль, Енергетична вул.
Пропонується на продаж квартира у сучасному ЖК Енергія. Квартира розташована на 9 поверсі цегляного будинку, працює ліфт. Загальна площа 40 кв.м, роздільне планування, окрема кухня, кімната та суміжний санвузо...
16.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
9/12
Загальна
40 м2
3 073 783 грн
Створено : 16.05.2026
Дивитись оголошення
Тернопіль, Смакули вул., 7
Тернопіль, Смакули вул., 7
Продаж 1к квартири в новому житловому комплексі по вул.Смакули, масив БАМ. Комфортний другий поверх. В квартирі зроблено євроремонт, встановлено індивідуальне опалення та підігрів підлоги, засклена лоджія. Квар...