0

Продається 3-кімнатна квартира

Тернопіль, Студинського Академіка вул.
ID: 5339772
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11
превью 12
превью 13
превью 14

3 184 855 грн
(44 234 за м2)
Продається простора квартира по вулиці Академіка Студинського. Квартира розташована на 2 поверссі двоповерхового будинку. Загальна площа 72 кв.м, роздільне планування, є комора. Індивідуальне опалення. Квартира в гарному стані. Є пмісце для паркування автомобіля, свій садок та місце під побудову гаража, та свій підвал. Біля будинка є великий сад, школа, садик для дітей, стадіон та АТБ.
Переглядів: 7
Поскаржитися  !
Створено : 22.05.2026
3 184 855 грн
(44 234 за м2)
72 000 $ (1 000 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посередник
Показати номер
(067) 35270...
Зв'язатися з автором
Створено : 22.05.2026

Переглянуті
Тернопіль, Бандери С. вул.
Тернопіль, Бандери С. вул.
Продається квартира на Східному масиві. Квартира розташована на високому першому поверсі. Загальна площа 62 кв.м, роздільне планування, два засклені балкони. Квартира в гарному стані, готова для проживання. Га...
20.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
1/5
Загальна
62 м2
Кухня
9 м2
3 582 962 грн
Створено : 20.05.2026
Дивитись оголошення
Тернопіль
Тернопіль
Продається трикімнатна квартира по вулиці Патріарха Любомира Гузара. Квартира розташована на 3 поверсі цегляного будинку. Загальна плоза 65 кв.м, три кімнати, зручне планування. Квартира у чудовому житловому ст...
19.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
3/5
Загальна
65 м2
2 344 407 грн
Створено : 19.05.2026
Дивитись оголошення
Тернопіль
Тернопіль
Пропонується на продаж квартира у новому та обжитому будинку. Квартира розташована на 8 поверсі. Загальна площа 63 кв.м, гарне планування. Повністю завершені ремонтні роботи. Квартира з основними меблями та по...
19.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
8/12
Загальна
63 м2
Житлова
34 м2
Кухня
16 м2
3 826 250 грн
Створено : 19.05.2026
Дивитись оголошення
Тернопіль, Монастирського А. вул., 42
Тернопіль, Монастирського А. вул., 42
Продається трикімнатна квартира на Східному. Цегляний девятиповерховий будинок, квартира розміщена на 4 поверсі. Загальна площа 67 кв.м, роздільне планування. Централізоване опалення. Квартира в хорошому стані,...