Продається 2-кімнатна квартира
Кременчук, Київська
ID: 5339802
1 371 257 грн
(32 649 за м2)
Кіл-ть кімнат
2
Поверх
3/5
Тип стін
цегла
Загальна площа
42 м2
Площа кухні
6 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Охайна 2-кім Нагірна частина р-н Нової Лінії !. Продається тепла 2-кімнатна квартира по вулиці Київській в районі Нової Лінії ! ?Основні параметри: Загальна площа: 42 м.кв Кухня: 6 м.кв. Поверх: 3 5-ти поверховий (цегляний будинок) — найнадійніший і найтепліший варіант. Стан: Охайний косметичний ремонт, квартира повністю придатна для життя або здачі в оренду без додаткових вкладень. Чому варто обрати саме цю квартиру: Цегляний будинок — відмінна тепло- та звукоізоляція. Квартира дуже тепла взимку. Середній поверх — зручно підійматися. Локація — район «Нової Лінії» (Нагірна частина). Поруч зупинка транспорту, магазини та аптеки. Тиша та спокій — тихий спальний район, затишний зелений двір, де не чути шуму доріг. ?Квартира світла, доглянута, з приємною енергетикою. Розташування: Нагірна частина, район Нової Лінії. Запрошуємо на перегляд! Телефонуйте прямо зараз, щоб домовитися про зустріч. Розглядаємо можливість продажу по держ.програмам. Додатково оплачуються послуги агенції
Створено : 23.05.2026
1 371 257 грн
(32 649 за м2)
31 000 $
(738 за м2)
Олена
посередник
Створено : 23.05.2026
Переглянуті
Продається хороша 2-кімнатна квартира в центрі Молодіжного! Зуп. Героїв України (Сталінграда). Квартира не кутова, тепла, затишна та світла! Виконаний ремонт. Металопластикові вікна та утеплений балкон. Залиш...
21.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
5/9
Загальна
46 м2
Житлова
26 м2
Кухня
8 м2
1 769 364 грн
Продаж 2х кімн.квартири Раківка вул.Правобережна. Продаж 2х кімнатної квартири на Раківці Вул. Правобережна 1 поверх Не кутова Без балкону З косметичним режимом Вікна пластикові Кімнати окремі Сан.вузол -окреми...
11.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
1/5
Загальна
44 м2
Кухня
5 м2
1 194 321 грн
Продам 2-кімнатну квартиру в центрі Кременчука по вулиці Соборной 40 (будинок в якому офіс Київстар) Квартира на четвертому поверсі пятиповерхового цегляного будинку. Стан житловий, кімната прохідна Після ...
11.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
4/5
Загальна
40 м2
Кухня
6 м2
1 548 194 грн
Продаж 2-х кімнатної квартири по Приходька Крюків . Можливо по сертифікату. Продам 2-ох кімнатну квартиру 2 поверх 3- ох поверхового будинку 41м2 у Кременчуг по вул. І. Приходька. Вікна м/пл.,двері броньовані,л...
11.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
2/3
Загальна
42 м2
Кухня
6 м2
1 139 700 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв