Продається будинок
, Рисакове
ID: 5339803
5 529 263 грн
(33 109 за м2)
Поверховість
1/2
Тип стін
цегла
Загальна площа
167 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Будинок
Ділянка:
12
Продаж будинка в Кривушах Загальна площа будинку 167 м.кв. Будинок побудований 2012р., має два повноцінних поверхи. Перший поверх: ванна кімната, гостьовий с/в, передпокій, кімната, велика вітальня та кухня, також є другий вихід. Другий поверх: вітальня, три окремі спальні, санвузол та вихід на балкон. Будинок керамзитобетон з утепленням і термоблок з пінопласту. Не потребує додаткового утеплення ззовні. Встановлені якісні металопластикові вікна. Земельна ділянка 12 соток, приватизована в гарному доглянутому стані. Із насаджень присутні плодові дерева та кущі. Ділянка повністю огороджена забором. На території також є хоз. будівлі, а також другий заїзд під авто Ідеальне місце для тих, що люблять тишу, чисте повітря та спокій! Не зволікайте та телефонуйте вже зараз! Перегляд в узгоджений та зручний час!
Створено : 23.05.2026
5 529 263 грн
(33 109 за м2)
125 000 $
(749 за м2)
Олександр
посередник
Створено : 23.05.2026
Переглянуті
Дом без ремонта с участком 55сот над трасой. Продам участок под комерцию ,находится в с Гориславцы в доль трасы на Киев,оживленный трафик 55 соток,подведен свет,естт постройки.идеально под бизнес.. Відстань до ...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
60 м2
Ділянка
55
309 639 грн
Продається будинок в с.Білецківка.. Продається будинок у с.Білецківка, земельна ділянка приватизована 0,17га, загальна площа 100кв.В будинку 4 кімнати, веранда, прихожа.Опалення газове,світло,вода підведені.Ста...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
100 м2
Ділянка
17
1 105 853 грн
Продам дачу цегляний будинок у Романках. 17 км від центра Кременчука.10-12 хвилин пішки до річки Псел. Будинок площею 42 квадратних метри. Опалення - дров #700;яне (пічка) Є заїзд для машини. Ділянка - 8,44 с...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
42 м2
Ділянка
8
243 288 грн
Продам будинок в селі Кривуші. Продам будинок в селі Кривуші, 4 кімнати, 73 кВ метри, 2 гаража, сарай і літня кухня з погребом. Відстань до найближчого міста: до 5 км.; Кількість кімнат: 4; Тип будинку: Будинок...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
73 м2
Ділянка
17
1 327 023 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв