Продам 3-комнатную квартиру
Тернополь
ID: 5284211
4 044 173 грн
(36 109 за м2)
Кол-во комнат
3
Этаж
1/5
Тип стен
кирпич
Общая площадь
112 м2
Жилая площадь
55 м2
Кухня площадь
10 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Вторичный рынок
Продається простора 3-кімнатна квартира з розташуванням на вулиці Бережанській. Квартира знаходиться на першому поверсі пятиповерхового будинку. Загальна площа квартири складає 112 квадратних метри, з них 55 квадратних метри - житлова площа. Кухня має площу 10 квадратних метрів. Будь ласка, звертайтеся за номером телефону для отримання додаткової інформації та організації перегляду.
Обновлено: 03.05.2026
4 044 173 грн
(36 109 за м2)
92 000 $
(821 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посредник
Обновлено: 03.05.2026
Просмотренные
Ексклюзив без комісії для покупця! Пропонуємо Вашій увазі чудову квартиру в новобудові за адресою: вул. Наливайка С., район Новий Світ, Тернопіль. Це ідеальне місце для комфортного проживання та сімейного затиш...
03.05.2026
Комнат
3
Этаж:
1/4
Общая
115.6 м2
Жилая
72.4 м2
Кухня
13.5 м2
6 373 968 грн
Пропонується на продаж 3-кімнатна квартира по вул. Лозовецька. Квартира загальною площею 105 кв. м, дворівнева, верхній рівень мансардний. У квартирі зроблено якісний ремонт, облаштовано технікою та меблями. В...
03.05.2026
Комнат
3
Этаж:
6/7
Общая
102 м2
4 659 590 грн
Продається простора 3-кімнатна квартира на масиві Дружба, поблизу ЗУНУ. Розташована у цегляному, обжитому та утепленому будинку на 10 поверсі, не кутова. Загальна площа становить 104 кв.м, продумане планування,...
03.05.2026
Комнат
3
Этаж:
10/11
Общая
104 м2
Кухня
12 м2
3 692 506 грн
Продається сира квартира у прицентральній частині Тернополя. Цегляний будинок, зручний 3 поверх. Загальна площа 107 кв.м, дві спальні, кухня-студія, ванна, пральна кімната, комора, велика лоджія. Квартира сира,...
03.05.2026
Комнат
3
Этаж:
3/4
Общая
107 м2
Кухня
20 м2
8 264 179 грн
Популярное на сайте

ОдессаОдесса

КиевКиев