Продам 1-комнатную квартиру
Тернополь
ID: 5284470
1 890 211 грн
(46 103 за м2)
Кол-во комнат
1
Этаж
16/16
Тип стен
кирпич
Общая площадь
41 м2
Жилая площадь
16 м2
Кухня площадь
11 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Вторичный рынок
Пропонується на продаж однокімнатна квартира у новозбудованому житловому комплексі на масиві Новий Світ. Квартира з гарним та функціональним плануванням, вікна виходять на дві сторони, що забезпечує багато природного світла та комфортний мікроклімат. Стан — після забудовника, що дозволяє облаштувати простір повністю під власні потреби та стиль. Тихий спальний район поруч із парком, навчальними та розважальними закладами, у пішій доступності центральна частина міста, що робить локацію ідеальною як для проживання, так і для інвестиції.
Обновлено: 03.05.2026
1 890 211 грн
(46 103 за м2)
43 000 $
(1 049 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посредник
Обновлено: 03.05.2026
Просмотренные
Продається квартира у новому будинку на провулку Цегельний. Квартира розташована на 1 поверсі. Загальна площа 50,6 кв.м, гарне роздільне планування, великі кімнати. Квартира в хорошому стані, повністю готова до...
12.05.2026
Комнат
1
Этаж:
1/10
Общая
50 м2
Жилая
23 м2
Кухня
12 м2
3 011 150 грн
Продаж 1к квартири в новому житловому комплексі по вул.Смакули, масив БАМ. Комфортний другий поверх. В квартирі зроблено євроремонт, встановлено індивідуальне опалення та підігрів підлоги, засклена лоджія. Квар...
12.05.2026
Комнат
1
Этаж:
2/12
Общая
43 м2
Жилая
18 м2
Кухня
10 м2
3 033 130 грн
Чудова пропозиція для Вашого проживання або інвестиції!!! Продаж 1 кімнатної квартири по вул.Соломії Крушельницької в центрі м.Тернопіль.Цегляний утеплений будинок, квартира некутова, зроблено якісний ремонт, в...
10.05.2026
Комнат
1
Этаж:
7/9
Общая
50 м2
Жилая
25 м2
Кухня
15 м2
3 077 088 грн
Пропонується на продаж квартира у стильному будинку клубного типу. Цегляний будинок, квартира розташована на зручному 2 поверсі, є ліфт. Загальна площа 46 кв.м, практичне планування, кухня-студія, гардеробна. ...
08.05.2026
Комнат
1
Этаж:
2/4
Общая
46 м2
3 824 381 грн
Популярное на сайте

ОдессаОдесса

КиевКиев