Продам 1-комнатную квартиру
Полтава, р-н Подольский
ID: 5338532
2 682 133 грн
(70 582 за м2)
Кол-во комнат
1
Этаж
8/16
Тип стен
кирпич
Общая площадь
38 м2
Кухня площадь
12 м2
Состояние
жилое
Тип недвижимости
Вторичный рынок
Продам 1 кім квартиру. Продам 1 кім квартиру на леваді повністю з ремонтом та меблі! Дорогий ремонт у ванній кімнаті керамічна раковина та унітаз, ванна та шторка равак, теплі полі, сігналізація, Счетчики індивідуальні на тепло які можна регулювати! Є кладовка але за договірною сумою! Проживаємо більше 10 років налог не платити. Вид обєкта: Новобудова; Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і; Назва ЖК: Полтава буд інвест; Тип угоди: Переуступка; Тип стін: Монолітний; Клас житла: Еліт; Планування: Студія; Cанвузол: Суміжний; Опалення: Централізоване; Ремонт: Євроремонт; Меблювання: Так; Побутова техніка: Плита, Варильна панель, Пральна машина, Мікрохвильова піч, Холодильник; Мультимедіа: Wi-Fi, Кабельне, цифрове ТБ, Телевізор; Комунікації: Вивіз відходів, Центральна каналізація, Центральний водопровід, Електрика, Асфальтована дорога; Інфраструктура (до 500 метрів): Відділення банку, банкомат, Центр міста; Ландшафт (до 1 км.): Парк, Річка, Ліс;
Создано : 12.05.2026
2 682 133 грн
(70 582 за м2)
61 000 $
(1 605 за м2)
Андрей
посредник
Создано : 12.05.2026
Просмотренные
Однокімнатна квартира Центр . Квартира на 3му поверсі Індивідуальне опалення. Котел Стяжка,лічильники. Поряд Сонячний парк. Розмір кімнат і планування на фото. Будинок з закритою територією, відео огляд. Будино...
12.05.2026
Комнат
1
Этаж:
3/8
Общая
44 м2
Кухня
13 м2
2 418 317 грн
Продається світла 1-кімнатна квартира на 1-му поверсі 9-поверхового цегляного будинку в тихому Подільському районі Полтави. Площа: 35, 26 кв.м (житлова 13, 3кв.м, кухня 9, 45 кв.м, засклена лоджія 3, кв.м). Кап...
12.05.2026
Комнат
1
Этаж:
1/10
Общая
35 м2
Жилая
13 м2
Кухня
9 м2
1 714 807 грн
Продаж квартири Полтава. Продається 1-кімнатна квартира, 42.5 кв.м, м. Полтава, район Левада вул О. Бідного Пропонується до продажу світла 1-кімнатна квартира в новому цегляному будинку в затишному районі Левад...
12.05.2026
Комнат
1
Этаж:
8/10
Общая
42 м2
Кухня
10 м2
1 978 623 грн
Популярное на сайте

ОдессаОдесса

КиевКиев