Продається 3-кімнатна квартира
Одеса, р-н Київський, Евгения Чикаленко ул. (Вильямса Академика)
ID: 5339403
3 046 978 грн
(44 808 за м2)
Кіл-ть кімнат
3
Поверх
5/9
Тип стін
цегла
Загальна площа
68 м2
Житлова площа
40 м2
Площа кухні
12 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продаж 3 кімнатної квартири на Таїрова. Академіка Вільямса. 5 поверх, Газ. 3 окремі кімнати. Капремонт із заміною всіх комунікацій. Вбудована кухня, техніка, скляний стіл, мякі стільці, холодильник. Модульний диван у вітальні. Шафа-купе та розкладний диван у дитячій. Велика шафа-купе у передпокої. Підлога - плитка / якісний ламінат. Квартира двостороння, утеплена з фасаду. Санвузол фанерований, душова кабіна, бойлер, пральна машина, тепла підлога. 3 кондиціонери, нова проводка, труби, біметалічні радіатори, оптоволоконний інтернет. Балкон та лоджія засклені металопластиком, утеплені. Чистий тамбур. Відмінне розташування, поруч дві загальноосвітні школи № 55 та 65, навчально-виховний комплекс Ор Самеах, парк, дитячий садок, магазин, ринок Південний, зупинка транспорту. Продажа 3 комнатной квартиры на Таирова. Академика Вильямса. 5 этаж, Газ. 3 раздельные комнаты. Капремонт с заменой всех коммуникаций. Встроенная кухня, техника, стеклянный стол, мягкие стулья, холодильник. Модульный диван в гостиной. Шкаф-купе и раскладной диван в детской. Большой шкаф-купе в прихожей. Пол - плитка / качественный ламинат. Квартира двухсторонняя, утеплена с фасада. Санузел облицован, душевая кабина, бойлер, стиральная машина, теплые полы. 3 кондиционера, новая проводка, трубы, биметаллический радиаторы, оптоволоконный интернет. Балкон и лоджия застеклены металлопластиком, утеплены. Чистый тамбур. Отличное расположение, рядом две общеобразовательные школы № 55 и 65, учебно-воспитательный комплекс Ор Самеах, парк, детский сад, магазин, рынок Южный, остановка транспорта.