Продається 1-кімнатна квартира
Тернопіль, Тролейбусна вул., 4Г
ID: 5339751
1 610 564 грн
(48 658 за м2)
Кіл-ть кімнат
1
Поверх
8/10
Тип стін
цегла
Загальна площа
33.1 м2
Житлова площа
15 м2
Площа кухні
9 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Квартира без внутрішніх робіт. Новобудова. Будинок зданий. Квартрира внутрішня. Утеплений. Перепис дольової участі безкоштовний. Металопластикові вікна. Гарне місцерозташування, поруч зупинка громадського транспорту.
Створено : 22.05.2026
1 610 564 грн
(48 658 за м2)
36 410 $
(1 100 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посередник
Створено : 22.05.2026
Переглянуті
Продається квартира у новому житловому комплексі по вулиці Микулинецька. Квартира в цегляному будинку, розташована на 6 поверсі. Загальна площа 40 кв.м, гарне роздільне планування. Квартира сира, зроблено розв...
21.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
6/10
Загальна
40 м2
Кухня
13 м2
1 614 545 грн
Продається квартира у новобудові на масиві Дружба. Новий цегляний будинок, квартира розташована на зручному третьому поверсі. Індивідуальне опалення. Загальна площа 36,4 кв.м, роздільне планування, є балкон. Кв...
21.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
3/10
Загальна
36 м2
Житлова
15 м2
Кухня
9 м2
1 605 698 грн
Пропонується на продаж квартира у сучасному ЖК Енергія. Квартира розташована на 9 поверсі цегляного будинку, працює ліфт. Загальна площа 40 кв.м, роздільне планування, окрема кухня, кімната та суміжний санвузо...
16.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
9/12
Загальна
40 м2
3 074 270 грн
Продається бюджетна квартира у прицентральній частині Тернополя. Квартира розташована на другому поверсі. Загальна площа 27,9 кв.м,, кухня та кімната, санвузол відсутній, є можливість доробити.Квартира під капі...
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
2/2
Загальна
27 м2
Житлова
20 м2
Кухня
5 м2
884 682 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв