Продається 3-кімнатна квартира
Тернопіль, Симоненка В. вул., 4
ID: 5339791
3 538 728 грн
(55 293 за м2)
Кіл-ть кімнат
3
Поверх
4/9
Тип стін
цегла
Загальна площа
64 м2
Житлова площа
36 м2
Площа кухні
7 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продається квартира на масиві Аляска. Квартира розташвоана на 4 поверсі. Загальна площа 64,7 кв.м. роздільне планування, є балкон. Індивідуальні лічильники на всі комунікації. Котел на гарячу воду. У квартирі проведений інтернет.
Створено : 23.05.2026
3 538 728 грн
(55 293 за м2)
80 000 $
(1 250 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посередник
Створено : 23.05.2026
Переглянуті
Продається простора квартира по вулиці Академіка Студинського. Квартира розташована на 2 поверссі двоповерхового будинку. Загальна площа 72 кв.м, роздільне планування, є комора. Індивідуальне опалення. Квартира...
22.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
1/2
Загальна
72 м2
3 184 855 грн
Продається квартира на Східному масиві. Квартира розташована на високому першому поверсі. Загальна площа 62 кв.м, роздільне планування, два засклені балкони. Квартира в гарному стані, готова для проживання. Га...
20.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
1/5
Загальна
62 м2
Кухня
9 м2
3 582 962 грн
Продається трикімнатна квартира по вулиці Патріарха Любомира Гузара. Квартира розташована на 3 поверсі цегляного будинку. Загальна плоза 65 кв.м, три кімнати, зручне планування. Квартира у чудовому житловому ст...
19.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
3/5
Загальна
65 м2
2 344 407 грн
Пропонується на продаж квартира у новому та обжитому будинку. Квартира розташована на 8 поверсі. Загальна площа 63 кв.м, гарне планування. Повністю завершені ремонтні роботи. Квартира з основними меблями та по...